Články

Aké poistenie si vybrať k úveru

Napísal Martin Horváth

Všetci dnes žijeme, tak povediac, „na úver“. Málokto ho práve nespláca niektorej z bánk, či finančných spoločností. K hypotéke okrem poistenia samotnej nehnuteľnosti automaticky patrí aj bankopoistenie, alebo, ak chcete, poistenie schopnosti splácať úver. Ako by poplatkov a nákladov s vybavovaním úveru nebolo dosť. Aj Vy sa pýtate: Je toto poistenie nevyhnutné? Musím ho uzatvoriť? Ak áno, čo je presne jeho účelom a čo z neho budem mať? Ako si vybrať?

Čítať ďalej…

Veľká téma: Zrušenie životnej poistky

Napísal Martin Horváth

Životné poistenie patrí medzi dlhodobé produkty finančného zabezpečenia. Preto je vysoko pravdepodobné, že počas Vášho života nastanú situácie, kedy budete zvažovať, že ho zrušíte. Neviete sa zorientovať v tejto komplikovanej a rozsiahlej téme? Počúvate množstvo protichodných informácií? Neviete, komu môžete dôverovať? Potom je práve táto séria článkov určená Vám.

Čítať ďalej…

Veľká téma: Zrušenie životnej poistky I.

Napísal Martin Horváth

Životné poistenie patrí medzi dlhodobé produkty finančného zabezpečenia. Preto je vysoko pravdepodobné, že počas Vášho života nastanú situácie, kedy budete zvažovať, že ho zrušíte. Neviete sa zorientovať v tejto komplikovanej a rozsiahlej téme? Počúvate množstvo protichodných informácií? Neviete, komu môžete dôverovať? Potom je práve táto séria článkov určená Vám.

Čítať ďalej…

Veľká téma: Zrušenie životnej poistky II.

Napísal Martin Horváth

Životné poistenie patrí medzi dlhodobé produkty finančného zabezpečenia. Preto je vysoko pravdepodobné, že počas Vášho života nastanú situácie, kedy budete zvažovať, že ho zrušíte. Neviete sa zorientovať v tejto komplikovanej a rozsiahlej téme? Počúvate množstvo protichodných informácií? Neviete, komu môžete dôverovať? Potom je práve táto séria článkov určená Vám.

Čítať ďalej…